Статьи

Міжнародні перевезення вантажів

Транспортно-експедиторська діяльність повязана за наданням послуг відправникам і отримувачам товару, повязанных із перевезенням вантажу. Частіше всього це організація доставки вантажу «від дверей – до дверей», при цьому йде мова не лише про безспосереднє перевезення товару, а також про його юридичне оформлення і дотримання усіх юридичних тонкощів повязаних з данною діяльностю. Дізнатись більше про вигідні вантажоперевезення за кордон ви можете більше на сайті, де подана детальна інформація про надання таких послуг компанією ПП “Транс-Атлас”. Розрахунок ціни на послуги можна дізнатись на сайті.
Перевезення вантажу за кордон регулює велика кількість нормативних актів, як загального характеру, так і спеціальних, дія яких розповсюджується лише на певні види вантажного транспорту, або вантажів. При перетині кордону виконуються встановлені митні процедури. Дотриманням усіх норм і правил при перетині кордону і входить до послуг, які надає транспортно-експедиторська компанія.

До загального переліку послуг, які надають компанії по перевезенню вантажів входять наступні:
– розробка маршруту, що стосується більше перевезень вантажу декількома видами транспорту;
– укладання договорів з іншими учасниками перевезення, щодо надання послуг;
– оформлення необхідних транспортних документів;
– страхування вантажу і оформлення документів в разі його пошкодження;
– оплата необхідних зборів під час перевезення вантажу;
– виконання функцій митного брокера.
– поетапне інформування відправників вантажу про місце його знаходження;
– отримання дозволів необхідних для перевезення вантажу у разі потреби.
До вибору транспортної компанії по перевезенню вантажів треба віднестись ретельно, щоб зменшити ризики втрати вантажу і отримати якісні послуги. Компанія має мати досвід роботи і позитивні відгуки від клієнтів. Не варто вибирати перевізників лише орієнтуючись на ціну послуг, так як втрата, або пошкодження вантажу можуть не оправдати намірів заощадити. Звертаючись до надійної, перевіренної компанії ви отримуєте якісні послуги, так як компанія насамперед цінує своїх клієнтів і свою репутацію.

Leave a Reply