Техника

Спецтехніка та її застосування на будівництві

Будівельні роботи часто виконуються із застосуванням спецтехніки. Раніше на виконання складних видів робіт витрачалися тижні, а зараз техніка справляється за кілька годин або пару днів. Переваги застосування цієї спецтехніки ясні, але чи варто її купувати? Для невеликих фірм, актуально брати її в оренду. Такий метод не вимагає особливих зобов’язань або великих фінансів.

Де обов’язкове застосування спецтехніки

Застосовується ця техніка в дорожній і будівельній сфері. В першу чергу для ремонту або будівництва автомагістралей. При зведенні будинків і багатоповерхових будинків спеціальне обладнання незамінне. Техніка готує майданчик, виконує монтаж конструкцій, риє котловани, привозить і вивантажує матеріали. Без спецтехніки не обійтися, коли матеріали потрібно підняти на висоту. Комунальна сфера використовує техніку для прокладки інженерних мереж. Вона допомагає доглядати за зеленими насадженнями, прибирати сміття і сніг. Спецтехніка дозволяє без особливих зусиль займатися розкопкою в несприятливих умовах. Для того щоб добути нафту і газ необхідно побудувати трубопровід, тому нафтова галузь не зможе розвиватися без спецтехніки.

Популярні види техніки

Дорожня техніка найбільш затребувана. До неї відносяться грейдери, які переміщують грунт і влаштовують відкоси. Для укладання асфальту необхідний асфальтоукладальники і каток. Для нанесення розмітки на дорогах застосовуються ручні і самохідні машини. Вельми часто для дорожніх робіт потрібен самоскид, вантажівка і бетономішалка.

Комунальні служби зазвичай мають у своєму автопарку машини для прибирання і обробки доріг, сміттєвози, агрегати для поливу.

Будівельна техніка має великий список затребуваних машин. Екскаватор універсальна машина, яка може замінити і інші види техніки. Бульдозери використовуються для копання, транспортування матеріалів, для розрівнювання території. Будівельні крани застосовуються для зведення багатоповерхових будівель. Навантажувачі компактна техніка, яка потрібна для виконання навантаження і розвантаження матеріалів.

Переваги оренди

Основною перевагою оренди техніки вважається те, що ви отримуєте повністю робочу машину. Не потрібно витрачатися на її ремонт і технічне обслуговування. Ціна оренди набагато нижче вартості техніки. А вибрати можна відповідну техніку з потрібною потужністю і продуктивністю. При необхідності можна укласти договір про оренду техніки разом з оператором або водієм.