Услуги

Підйом вантажів альпіністами-висотниками компанії «ГЕККОН-АЛЬП»

Одним з основних видів діяльності компанії Гекон-Альп є підйом вантажів. У нашому арсеналі першокласне обладнання, за плечима багаторічний досвід, знання всіх технічних нюансів і ми дотримуємося всіх технічних правил і норм в роботі. У нашому штаті першокласні альпіністи-висотники які пройшли навчання і постійно вдосконалюють свої навички та вміння.
НАШІ МОЖЛИВІ ПОСЛУГИ:

1. Підйом і спуск різних меблів. Якщо ваша меблі не проходить в дверний отвір або ліфт — наші послуги спростять ваше життя. Піднімемо або спустимо всі меблі за допомогою мотузок і промислового альпінізму.
2. Якщо немає можливості під’їхати автокрану або встановити автовишку, наша команда за допомогою мотузок підніме або спустить ваш вантаж.
3. Якщо висота занадто велика, і немає іншого способу як підняти вантаж — ми використовуємо альпіністське спорядження і з радістю впораємося з будь-якого поставленого вами завданням любої складності. Плюси такого способу підняття вантажу:

  • Економічно вигідний фактор, так як підйом вантажу альпіністамі-висотниками дешевше ніж залучати спеціальну техніку;
  • немає абсолютно ніяких обмежень по вазі, піднімемо всі і навіть найважче;робимо свою роботу дуже швидко і якісно, ​​команда дуже швидко допоможе впоратися з будь-яким завданням;
  • піднімемо на дуже велику висоту і будь-який поверх;
  • наша команда дотримується всіх заходів безпеки і дуже обережні. Ми використовуємо тільки сертифіковане обладнання і техніку. До роботи допускаються тільки професійні альпіністи пройшли спеціальне навчання і отримали сертифікат.
  • можете бути спокійні щодо пошкоджень на ваш вантаж. Доставляємо все в такому ж вигляді, в якому був вантаж спочатку. Плюс фасад будівлі теж залишається без пошкоджень.З кожним клієнтом ми розробляємо свій індивідуальний план роботи, обов’язково оцінюємо фасад будівлі і розмір, вага і параметри вантажу.
  • Наші промислові альпіністи піднімають найрізноманітніший вантаж. Це може бути побутова техніка великих розмірів, меблі, віконні рами, дивани, шафи, ліжка, матраци, серванти, столи, комоди, трюмо, кухонні куточки, кушетки, картини, дзеркала, кімнатні рослини і дерева. Сантехніка, душові кабінки, унітази, музичні інструменти, сейфи і багато іншого. Тільки при оцінці об’єкта і вантажу ми можемо прорахувати остаточну вартість. Наша команда — це професіонали, з нами ваш вантаж в надійних руках.