Новости

Чоловічі бороди

Стильна чоловіча борода залишається модною вже дуже тривалий період. Якщо ви вирішили поекспериментувати і відростити собі бороду або змінити свою, то зараз ви дізнаєтеся все про різних видах і кому яка піде. У цій статті ви знайдете наймодніші варіанти, дізнаєтеся які чоловічі бороди стильні в цьому сезоні і обов’язково підберете те, що підійде саме вам.

Головне, на що слід звернути увагу при виборі тієї самої ідеальної бороди, — це форма обличчя. Саме в ній криється ключ до успіху вашого експерименту.

З кожним днем все більшою популярністю користується чоловіча борода. Види її найрізноманітніші. Є з чого вибрати найкапризнішому чоловікові. Головне — правильно підібрати вид бороди до форми свого обличчя.

Володарям довгастої овальної або прямокутної форми обличчя варто спробувати поекспериментувати з бакенбардами. Враховуйте, що вони повинні залишатися трохи пишними, так що не обстригають їх надто коротко. Саме з такою деталлю ваше обличчя буде виглядати максимально гармонійно.

Круглолицим чоловікам найбільше підійдуть короткі борідки. Важливо, щоб вона була акуратно підстрижена. А якщо додати до неї вуса, то можна домогтися приголомшливого ефекту і підкорити всіх представниць протилежної статі. Найвірнішим варіантом для людей з такою формою обличчя буде « цапина борідка» . З нею ви вправі сміливо братися за експерименти.

Тим рідкісним щасливчикам, яким пощастило мати трикутну форму обличчя, варто задуматися над утяжелением нижній частині. Швидше за все, ви будете максимально привабливі з таким видом бороди, як « підкова» , вона візуально зрівняє ваші риси обличчя. А якщо це буде чорна борода — успіх чоловікові гарантований!

Що стосується чоловіків з вузьким обличчям або яскраво вираженими вилицями, то вам варто зробити свій образ більш мужнім і солідним за рахунок повної бороди. Такий варіант додасть крапельку брутальних ноток вашому обличчю. Чорна борода буде виглядати взагалі дивовижно!


Як змінювалися чоловічі стрижки, бороди і вуса за останні 100 років


Чоловіча борода: модна тенденція чи звичайна лінь?

Добавить комментарий