Обзор BCAA 2: 1: 1 MyProtein

Опубликовано: 16.03.2018


BCAA 2: 1: 1 MyProtein (1000 грам) – класичні порошкові BCAA, що складаються з чистих лейцину, ізолейцину і валіну без будь-яких баластних домішок і непотрібних інгредієнтів. Це поживні речовини і будівельний матеріал для м'язової тканини: за допомогою BCAA від МайПротеін стає можливим швидко набрати суху м'язову масу, поліпшити силу і витривалість, а період відновлення межу тренуваннями скорочується, при цьому м'язова тканина регенерує в максимальній мірі.

BCAA в класичних пропорціях вибирають більшість атлетів, причому на будь-якому тренувальному періоді. У чому ж причина такої високої ефективності і універсальності цієї добавки? BCAA є незамінними амінокислотами з особливою структурою (розгалужені бічні ланцюги), які живлять м'язи на 33-36%. Але вони самі в організмі не виробляються, а з їжі найчастіше надходить недостатня кількість. Тому, приймаючи BCAA додатково, ви даєте м'язам ресурси для відновлення – а це перший етап перед прогресом (зростання, зміцнення, збільшення і ін.). Виходить, що якщо ви тренуєтеся через день, то за дві доби відпочинку м'язова тканина зможе регенерувати значно в більшій мірі, ніж без прийому BCAA. І вже з цієї відновлювальної властивості добавки випливає безліч позитивних ефектів.

Дія BCAA 2: 1: 1 MyProtein


•     Блокує катаболічні процеси;

•     Підтримує позитивний азотистий баланс;

•     Прискорює процес набору м'язової маси;

•     Позитивно впливає на силові і швидкісно-силові характеристики;

•     Допомагає підтримувати нарощену мускулатуру в період сушіння і спалювання жирів.

Крім позитивного впливу на зростання м'язів, BCAA підвищує якість тренувального процесу. А саме, виступає в якості додаткового джерела енергії: виходить тренуватися довше і інтенсивніше без неприємних відчуттів в м'язах. Це гарно відображається і на загальному самопочутті в повсякденному житті: знижується або зникає втома.Рекомендації щодо застосування BCAA 2: 1: 1 MyProtein


Разова порція – 5 грамів. Розмішайте в 150-250 мл води. Приймайте з ранку, за півгодини до тренінгу і відразу після нього в день тренувань. У дні відпочинку – вранці, вдень і ввечері між прийомами їжі.

Якщо ви не отримуєте достатньо амінокислот зі звичайної білкової їжі, то амінокислоти BCAA будуть вкрай доречними. Від них безпосередньо залежить прогрес атлета у всьому, що стосується м’язової тканини: збільшенню об’ємів, підвищенню сили, покращенню рельєфності.

Джерело: https://proteininkiev.com.ua/g16299772-aminokisloty-bcaa-arginin
МЕНЮ