З чого складається комплексний ремонт квартир?

Опубликовано: 28.12.2017

Як би ви не відкладали цю мить, але одного разу доведеться виконати ремонт у оселі. І чим раніше цей день настане, тим краще. Комплексний ремонт квартир – це проведення повного спектру робіт: від дизайну оформлення та перепланування до повної заміни дверей, вікон та інших елементів інтер’єру. Настільки складне завдання краще за все довірити професіоналам.

Етапи комплексного ремонту

З яких же стадій складається ремонт? Перш за все, до вашої оселі має прибути майстер, який виконає усі необхідні заміри приміщень. Це необхідно для того, щоб скласти детальний кошторис на ремонт квартири. Також майстер вислухає ваші побажання щодо інтер’єру та бажаних змін, і надасть консультацію стосовно того, які будматеріали знадобляться для виконання робіт.

Після цього складається загальний кошторис, який узгоджується із замовником. При необхідності до нього вносяться зміни.

Потім розпочинається поступовий ремонт квартири. Він складається із таких етапів:

  • перший етап – перепланування оселі, проведення демонтажних робіт;
  • другий – заливка стяжки підлоги, штукатурення стін та стелі, пробивання отворів у стінах для проведення комунікацій;
  • третій – шпаклівка стін та стелі, встановлення розеток та вимикачів;
  • четвертий – фарбування поверхонь, поклейка шпалер, оздоблення підлоги плиткою, ламінатом або дошкою;
  • п’ятий – встановлення дверей, сантехніки, монтаж карнизів та елементів освітлення.

Втім, така послідовність досить приблизна – за бажанням замовника, від виконання деяких операцій можна відмовитись. Або ж навпаки, дописати проведення додаткових робіт.

Не варто виконувати комплексний ремонт оселі самостійно. По-перше, це потребує суттєвих знань та досвіду. По-друге, для виконання деяких робіт, особливо демонтажних, знадобиться спеціальне устаткування. По-третє, лише професіонали зможуть надати вам гарантії якості та безпеки.

Професійний ремонт з Kapitel

Якщо ви вирішили виконати у своїй оселі комплексний ремонт, довірте цю справу майстрам з компанії Капітель. Багаторічний досвід роботи та наявність сучасного якісного обладнання – ось фактори, які дозволяють нам зробити ремонт швидко і якісно. Для встановлення розеток, вимикачів, світильників та розподільних щитків також звертайтесь до нас – на сайті http://kapitel.lviv.ua/ можна замовити електромонтажні роботи. Дзвоніть за номером: ☎ 096-0-555-777.

МЕНЮ