Полезное

[:ru]Квартира в новобудові або вторинна нерухомість? Що обрати?[:]

[:ru]

Практично кожен, хто поставив собі за мету придбати квартиру, повинен вирішити питання — на яку нерухомість звернути увагу? Ринок нерухомості поділяє об’єкти житла на квартири в новобудові, які продаються до або відразу після будівництва житлового будинку, і на вторинне житло — квартири, вже обжиті іншими людьми. Кожен з цих типів об’єктів нерухомості має свої недоліки та позитивні моменти. Знати їх необхідно для того, щоб зорієнтуватися у виборі відповідного житла.

Новобудови

Кращою купівлею можна назвати об’єкт первинного ринку. Але, купуючи таку квартиру, в більшості випадків, її власник одержує не пристосоване для проживання житло. Розетки, сантехніка, штукатурка й навіть настил підлоги ще потребує встановлення. Позитивною стороною майбутнього капітального ремонту можна назвати можливість створення власного інтер’єрного дизайну. А в монолітних будинках можна навіть змінювати розташування стін у своїй квартирі, що дозволяє конструкція несучих елементів.

Перепланування у панельних будинках здійснюється з великими проблемами, тому що більша частина стандартного планування квартир заснована на несучих стінах, руйнувати які заборонено. Звуко- і теплоізоляційні якості панельних будинків поступаються іншим типам будівельних об’єктів. Але і вартість квартири в панельному будинку виявиться дешевше.

Недолік придбання квартири на первинному ринку — відсутність навколишньої інфраструктури. Так як будівництво нових будинків зазвичай тільки супроводжується і зведенням прилеглих магазинів, садків, поліклінік та інших установ, нормально проживати у квартирі не вийде. Цей момент є найбільш важливий тим, хто вирішив придбати квартиру в новобудові у перших, в черзі завершеності, будинках. У міру завершення всього комплексу будівельних об’єктів першим мешканцям ще доведеться терпіти гучність і бруд будівельних робіт.

Вторинне житло

Така нерухомість вже має обжитий дворик із зеленими насадженнями дерев, а також необхідну для проживання інфраструктуру. Комфортабельність квартир вторинного ринку зазвичай менша, ніж у новобудовах. Малі площі кухонь та санвузлів часом не дають влаштувати в них домашню побутову техніку. Потужності електро-розеток зазвичай не вистачає для живлення всіх побутових приладів, а стан трубопроводу потребує перевірки. Крім цього, якщо ви вирішите купити квартиру на вторинному ринку, дуже важливо уважно перевірити історію цієї нерухомості та документи на неї, а щоб забезпечити себе від всіляких неприємних ситуацій — надійніше звернутися до агентство нерухомості «Вісон».

Підсумки

Купівлю нерухомого житла в новобудовах і старих будинках можна порівняти за їх плюсами та мінусами.

Первинний ринок:

Завдяки простору та вибору потрібного планування у квартирах первинного ринку нерухомості, а також завдяки продуманій інфраструктурі в майбутньому, купівля такого житла оцінюється позитивно. Додати до цих чинників можна меншу вартість квартири (але за рахунок майбутнього ремонту) і, звичайно, відмінну екологію місцевості.

До недоліків первинного ринку можна віднести неможливість проживання у придбаному житлі зважаючи на необхідність проведення ремонту та отримання документів про володіння нерухомістю лише через півроку — рік. Також варто відзначити присутність навколишнього будівництва замість «зеленого» двору.

Вторинний ринок:

В’їхати до такої квартири можна практично відразу після її придбання, оформлення документів також не відкладається. Сприяє цьому наявність інфраструктури та обжитого двору.

Мінусом купівлі вторинного житла можна назвати відсутність сучасного комфорту квартир, ну і майбутній ремонт, який буде необхідний для внесення свіжості в інтер’єр квартири.

Вдалого і грамотного вибору! А якщо у вас виникли питання, то звертайтеся до професіоналів агентства нерухомості «Вісон» https://vison.com.ua.

[:]

Добавить комментарий