Проектирование

Замовити проектування і будівництво елеватора

Самі вражаючі елеваторні комплекси у світі

Конструкції елеваторів в залежності від модельного ряду мають найрізноманітніші особливості і форми, які вражають своїм зовнішнім виглядом. Одним з таких є Миколаївський портовий термінал, що крім стандартних металевих силосів циліндричної форми має на додаток два знаменитих залізо-бетонних купола діаметром в шістдесят п’ять і висотою в тридцять два метри.

Подібна конструкція здатна надійно зберігати врожай зернових культур протягом тривалого часу. Обсяг кожного вище згаданого силосу дорівнює п’ятдесяти тисячам тонн. Між цими двома силосами була встановлена ​​робоча вежа з норіями.

Не менш елегантною спорудою є портовий елеватор в Калінінграді, який був побудований ще на початку минулого століття і нагадує досить масивний Пряниковий будиночок. Елеватор розміщений на двох виробничих майданчиках. Загальна ємність силосів дозволяє зберігати в нормальних умовах близько сорока п’яти тисяч тонн зерна і транспортувати щороку не менше сотні тисяч тонн за допомогою морських суден і залізничного транспорту.

Елеватор в оригінальному стилі дизайну, якому вже більше сотні років, знаходиться в Набережних Челнах. Зерносховище складається з двадцяти об’єктів для зберігання врожаю зернових культур загальним обсягом близько дев’яносто тисяч тонн. У 2002 році даний елеваторний комплекс був визнаний цінним архітектурним пам’ятником. Така споруда вражає високим рівнем технологічності, своєю надійністю та привабливим зовнішнім виглядом.

Сучасні елеватори під ключ

Багато вдалих конструкцій елеваторів є не тільки в нашій країні і ближніх країнах. Але в наш час конструкції елеваторних комплексів мають більш сучасний зовнішній вигляд, вдосконалене технологічне обладнання, електронну систему управління процесом очищення, сушіння і транспортування. Такі елеватори є економічними в плані використання, досить оперативно зводяться і мають тривалі терміни експлуатації. Каркас об’єктів і зовнішнє покриття монтується з сталі високої якості з оцинковкою.

Замовити проектування і будівництво елеватора досить просто, завдяки таким компаніям, як «Лайф Буд». Завжди є можливість отримати детальну консультацію з питань вибору обладнання в кожному окремому випадку. Кваліфіковані фахівці також займаються пуско-налагоджувальними роботами і сервісним обслуговуванням. Ціни на елеваторні комплекси закордонного зразка, які виготовляються в нашій країні, цілком оптимальні, якість продукції висока. У цьому може переконатися кожен охочий.

Добавить комментарий