Оборудование

Все про водяні вугільні фільтри

Вугільні фільтри складаються з активованого вугілля, а також інших компонентів, що містять вуглець. Саме завдяки великій кількості пір відбувається якісне очищення води. Завдяки таким фільтрам пом’якшення води можна позбутися неприємного присмаку, іржі, бруду, піску і інших органічних речовин. Але вугільний фільтр не може очистити воду від бактерій, солі, металів і вірусів.

Область використання

У більшості випадків їх застосовують в побуті. Вони виробляються у вигляді блоку з картриджів. Перші кілька шарів затримують всяку бруд, а внутрішня частина картриджа складається з активованого вугілля. Але такі фільтри можуть застосовуватися і у виробництві, але дуже рідко, так як вони не дуже ефективні для масової очищення. Для цих цілей краще всього використовувати магнітні або електромагнітні фільтраційні системи.

Принцип роботи

Вода, що проходить через водяний вугільний фільтр, буде очищена від дрібних частинок, запаху, а також органічних і хлорних з’єднань. Монтаж даного фільтра здійснюється тільки після того, як попередньо буде встановлено фільтраційним устаткуванням, а також обладнання з видалення солей і знезалізнення.

Для того щоб картриджі в даному фільтрі працювали якомога довше, потрібно звертати увагу на такі показники. В першу чергу, слід переконатися в тому, що тиск води відповідає тому, яке зазначено в інструкції до фільтру. Також необхідно знати, що дані фільтри не потрібно встановлювати біля опалювальних приладів.

Нашкодити фільтру може і підвищена вологість в кімнаті. Тобто, вологість не повинна перевищувати показник більше 70 відсотків. Крім цього, вугільні фільтри не можна встановлювати в системи з гарячою водою. Оскільки там вони не будуть виконувати свою пряму функцію. Крім цього фільтра повинні ще стояти додаткові фільтри, які зможуть очистити воду від попадання залишків вугілля та інших дрібних забруднень.

Фахівці радять встановлювати водяні вугільні фільтри в системах, підключених до магістрального водопроводу. А ось встановлювати прилад в свердловині буде малоефективним.

Добавить комментарий